Sport

Futbollisti i panjohur, zë femrën më seksi në ItaliBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:00 - 03/05/16 |
b.f

Paola Di Benedetto, konsiderohet një ndër vajzat më të bukura në Itali, teksa është pjesë e programit të famshëm “Ciao Darwin”.

Shumë futbollistë të njohur ndoshta kanë tentuar ta bëjnë për vete këtë super bukuroshe, por ai i cili i cili është treguar më i shkathët është mbrojtësi i Vicencës, Matteo Gentili, raporton Albeu.

Për më shumë mund të shihni albumin më lart, ku me siguri që ka zhgënjyer shumë futbollist të njohur, madje dhe një bomber si Borriello.

239864-297x300239861-285x300239860-300x227239868-300x224

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas