Kronikë

Furgoni përplas për vdekje 65-vjeçaren në aksin Fushë Krujë-Thumanë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:36 - 19/11/19 |
xhu lia

Një 65-vjeçare ka humbur jetën ditën e sotme teksa është përplasur nga një furgon.

Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Fushë Krujë-Thumanë ku drejtuesi i një furgoni, 21-vjeçari me iniciale I.M ka aksidentuar për vdekjen këmbësoren 65-vjeçare me iniciale S.B.

21-vjeçari është shoqëruar në polici, ndërkohë që grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e  shkakut të aksidentit./Opinion.al/

Pas