-Teknologji

FOTOT/ Habit Maserati, prodhon makinë luksoze për ceremonitë mortore


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:49 - 31/08/16 |
root

“Maserati Ghibli” është modeli më i ri i makinës së varrimit, që konsiderohet një prodhim tepër I shtrenjtë dhe luksoz.

Kjo është krijimtaria më e fundit kompanisë italiane, dizenjuese të makinave ‘Ellena Autotrasformazioni’.

Maserati ka përdorur një motorr 3.0-litra V-6 turbodiesel. Pjesa e pasme është bërë në tekstil me fije qelqi, dhe hapësira e brendshme ku vendoset arkivoli, duket tepër luksoze.

Kjo është me të vërtetë një mënyrë e sofistikuar për të përcjellë njerëzit në banesën e fundit.

maserati-8_1472606642-5050041maserati-1_1472606571-503311maserati_1472606673-3477125maserati-2_1472606578-1429186

maserati-4_1472606608-6827585maserati-3_1472606599-2168500maserati-6_1472606625-842883

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas