Aktualitet

Fotolajm/Çdo gjë e thyer, pamje nga brenda selisë së PD pas protestës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:17 - 08/01/22 |
Opi Nion

Pas përfundimit të protestës në selinë e Partisë Demokratike, zbulohen edhe pamjet e ambienteve brenda.

Opinion.al sjell pamjet nga ajo çfarë ka mbetur pasi protestuesit qëlluan me sende të forta dhe hapën dyert e selisë blu me forcë.

Më poshtë mund të shihni fotot e ambientit të PD pas përfundimit dhe largimit të protestuesve./Opinion.al

Pas