Aktualitet

Fotolajm/Aksident në Tiranë, dy makina përplasen me njëra-tjetrën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:42 - 16/12/21 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar paraditen e sotme në kryeqytet.

Burime për Oninion.al, bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në zonën e 21 dhjetorit, pranë Universitetit të Sporteve, në Tiranë.

Siç mund të shihet edhe në fotot e mëposhtme një automjet i tipit “Renault” ka goditur nga pas një “Benz”, duke shkaktuar dëme materiale.

Ndërsa policia informon se janë dërguar në spital 4 të rinj, të cilët janë jashtë rrezikut për jetë.

Me datë 16.12.2021, rreth orës 11:00, në afërsi të “Universitetit të Sporteve”, janë përfshirë në një aksident mjeti me drejtues shtetasin G. K., me mjetin me drejtues shtetasin E. B.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar pasagjerët e mjeteve, shtetasja E. P., 18 vjeçe; D. D., 19 vjeç; G. T., 19 vjeç dhe kembësorja shtetasja A. B., 19 vjeçe, të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”-njofton policia./Opinion.al

Pas