InstaBIZ

Foto/Gangsterja më e bukur e Elbasanit me makinë 450 mijë euro


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:20 - 09/09/18 |
b.f

Është e njohur si gangsterja e Elbasanit dhe Trejsi Sejdini shpesh na ka treguar se jeta e saj është e rrethuar nga luksi i skajshëm.

Ndonëse na ka treguar se pëlqen aksesorët e luksit këtë herë Trejsi ka treguar super automjetin me të cilin lëviz.

 

Pikërisht një automjet Lamborghini Aventador Sv, me vlerë të përafërt me 450 mijë euro dhe Trejsi ka postuar foto me automjetin në Instastoryn e saj.

Me siguri djema kushedi se sa xhelozoni tani për Trejsin. E kush nuk do ta donte një Lamborghini…/intv.al

 

 

Pas