InstaBIZ

Dasma e Sarës dhe Ledionit i ka kushtuar Lorit më shumë se ç’mendoni


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:14 - 09/09/18 |
b.f

U deshën të kalonin shumë ditë nga dasma, që Lori të postonte foto me fustanet që zgjodhi të vishte në dasmën e së motrës. Para pak ditësh, ajo postoi një foto me një prej fustaneve që veshi në dasmë dhe çmimi i tij na la të gjithëve pa fjalë. Faqja What They Wearin në Instagram ka bërë të ditur se fustani Dior ka kushtuar 18,000€.

Por Lori ka publikuar një foto të qartë të fustanit të bardhë me të cilin ajo celebroi Sarën dhe Ledionin.

Fustanin kishim arritur ta shihnim shumë pak në fotot nga altari që u publikuan ditën e dasmës. Fustani i bardhë me pupla është i markës Magda Butrym dhe ka kushtuar 1,665€. Nuk na çuditi aspak ky çmim duke marrë parasysh fustanin e publikuar disa ditë më parë nga Lori.

Pas