Aktualitet

Fotogaleri/Ja si e rrethoi policia pallatin e biznesmenit shkodranBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:48 - 01/05/16 |
b.f

 

Një tentativë grabitjeje ka ndodhur sot në qytetin e Shkodrës, në banesën e biznesmenit Sabah Rrashketi. Policia e njoftuar nga banjorë të zonës, ndonëse e ka rrethuar zonën dhe kë hyrë në apartament, me një aksion masiv, nuk k arritur të bëjë ndalimin e autorëve, të cilët sidoqoftë nuk kanë mundur të grabisin banesën e venë në shënjestrën e tyre. Banorë të zonës, pohojnë se nga ana e grabitësve është qëlluar me armë zjarri, ndërsa sjellin fotot e aksionit për Opinion.al.

 

aksioni 2aksioni 5aksioni 3aksioni4aksioni

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas