Sociale

Foto+ Video/ Dëbora zbardh kryeqytetin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:51 - 13/02/21 |
Opi Nion

Ashtu sikurse  ishte parashikuar nga meteorologët dëbora nisi mbrëmjen e së shtunes  edhe në kryeqytet, ku ky fenomen nuk është shumë i zakonshëm.

Ndonëse qytetarët nuk kanë mundur ta shijojnë këtë dukuri për shkak të ndalimit të lëvizjeve pas orës 20:00, këto foto dhe imazhe sjellin pamjet e kësaj mbrëmjeje në Tiranë.

 

 

Pas