InstaBIZ

Foto/ Totalisht ndryshe! Shikoni si dukej Eni Çobani vite më parë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:38 - 13/09/18 |
b.f

Eni Çobani është padyshim një nga juristet më të njohura në Shqipëri, të cilën publiku është mësuar ta shohi çdo të dielë në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të së Dielës Shqiptare.

Eni është edhe mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku publikon foto nga jeta e saj private e profesionale. Por ditën e sotme juristja është bërë pak nostaligjike.
Ajo ka publikuar një foto të vetën nga disa vite më parë, ku shfaqet brune dhe me një buzëqeshje në fytyrë. “Me dritën e syve që mi dha jetës një kuptim tjetër”, ka shkruar Eni përbri kësaj fotoje ku mban në prehër djalin e saj.

Pas