InstaBIZ

Foto/ Takimi Jennifer Aniston-Brad Pitt, të gjithë sytë tek ata


               Publikuar në : 12:04 - 20/01/20 |
xhu lia

Mbrëmjen që lamë pas u zhvillua ceremonia e ndarjes së çmimeve “Screen Actors Guild” . Dy nga aktorët e njohur hollivudian që u nderuan me këto çmime ishin aktorja Jennifer Aniston dhe aktori Brad Pitt.

Pasi Aniston tërhoqi çmimin e saj si aktorja më e mirë për serialin “The Morning Show” ajo u përgëzua përzemërsisht nga ish-bashkëshorti i saj Brad Pitt.

Dyshja u takua në prapaskenë dhe sytë e të gjithëve ishin vetëm tek veprimet e tyre. Ata u takuan si dy miq të vjetër me njëri-tjetrin, mjaft të qeshur, por nuk dukej se kishte diçka më tepër se miqësi mes dy ‘ish-bashkëshortësh’ mes tyre.

Megjithatë këto foto që po bëjnë xhiron e rrjetit ishin mjaft domethënëse dhe të shumëpritura për fansat e historisë së tyre të dashurisë./Opinion.al/

Pas