-Jetë dhe Stil

Foto/ Si do dukeshin princeshat e “Disney” nëse do jetonin në vitin 2017


               Publikuar në : 20:58 - 27/09/17 |
b.f

Princeshat e famshme të “Disney” janë krijime shumë vjeçare të cilat nëse do kishin një moshë, tashmë do ishin me thinja dhe me rrudha. Në kohët kur ato janë krijuar, moda ishte krejtësisht ndryshe nga sot. Por mendja e ndritur e një artisti, ka arritur të krijojë princeshat e famshme duke u inspiruar nga moda e sotme. Jeni kuriozë? Shihni fotot më poshtë:

Ariel

 

Hirushja

Mulan

Belle

Borëbardha

Jasmina

Pokahontas

Pas