InstaBIZ

Foto/ Shikoni sa është rritur vajza policit të “Portokallisë”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:27 - 01/05/16 |
root

Kohë më parë ai është bërë babai i një vogëlusheje dhe gjatë ditës së sotme ka postuar një foto në të cilën na tregon sa është rritur vajza e tij. Duket se këtë të dielë pashke ata kanë vendosur ta kalojnë në breg të detit dhe dixhitura për këtë foto nga Binaj është: “Babi mbaji ti guackat se e ke dorën e madhe. Dashuria më e madhe,”-shkruan Binaj krahas fotos./Ekspres

flori_1462122724-4241011

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas