-Jetë dhe Stil

Foto/ Rripi, aksesori i duhur për kombinime me stil


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:04 - 20/05/19 |
xhu lia

Për të bërë një veshje të duket më bukur, padyshim që aksesorët janë mjaft të rëndësishëm. Një aksesor, i cili është gjithnjë i pranishëm është rripi.

Nëse veshjes tonë i shtojmë një nga rripat në fotot e mëposhtme, atëherë padyshim që do të dukemi plot stil .

Gjithashtu përmes këtyre fotove ju sugjerojmë edhe disa mënyra mjaft të mira kombinimi të tyre në veshjet tona./Opinion.al/

f1 f2 f3 f4 f5 f6 f7 f8 f9
<
>

Pas