InstaBIZ

Khloe Kardashian gati për një lidhje të re


               Publikuar në : 18:44 - 20/05/19 |
xhu lia

Për personazhin televiziv Khloe Kardashian ka qenë një periudhë mjaft e vështirë, pasi iu desh të përballet me tradhtinë dhe ndarjen nga partneri i saj Tristan Thompson.

Megjithatë duket se tashmë ajo është gati të nisë një lidhje të re. E ftuar në një emision radiofonik Khloe u shpreh se në momentin kur personi i duhur të vinte në jetën e saj, ajo ishte e hapur ndaj mundësisë për t’u martuar.

“Nuk po mendoj fare për t’u lidhur momentalisht, sepse jam e përqendruar tek vetja. Por dikush do vijë në jetën time patjetër, jam e hapur ndaj mundësive”,-u shpreh ajo.

Nga lidhja me baskebollistin Tristan Thompson, Khloe ka një vajzë, True, së cilës i është përkushtuar tërësisht./Opinion.al/

Pas