Aktualitet

Foto/ Protesta e 8 janarit, Basha blindon dyert e selisë së PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:50 - 06/01/22 |
Opi Nion

Edhe pse kryetari i PD, Lulzim Basha mohon që selia blu po blindohet para protestës së 8 janarit, të tjera foto qarkullojnë në media ku shihen dyer hekuri brenda godinës.

Në foto shihet qartë se në selinë blu po instalohen dyer hekuri, pas deklaratave të ish-kryeministrit Sali Berisha se anëtarët e PD do të futen në godinë për të nxjerrë Bashën.

Dera e hekurit ndodhet në katin e dytë, në korridorin që të çon në zyrën e Lulzim Bashës dhe Sekretarit të Përgjithshëm, Gazment Bardhi./Opinion.al

Pas