InstaBIZ

FOTO/ Prej vitesh miq, Rihanna në një lidhje me reperin e famshëm


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:42 - 01/12/20 |
Opi Nion

Këngëtarja e famshme, Rihanna, ka nisur një romancë të re me reperin A$AP Rocky. Pas ndarjes nga miliarderi Hassan Jameel në muajin janar mediat e huaja shkruajnë se Rihanna dhe A$AP Rocky janë në fazat e para të një lidhjeje romantike dhe se deri më tani çdo gjë po ecën më së miri.

Konfirmimi i lidhjes së tyre vjen pasi çifti është parë duke darkuar me miqtë në Beatrice Inn në New York gjatë fundjavës.

A$AP Rocky dhe Rihanna janë miq prej disa kohësh. Reperi ishte pjesë e turneut të saj botëror Diamonds World Tour në vitin 2013. Gjithashtu u shfaq në këngën “Cockiness” të yllit 32-vjeçar.

Po ashtu, këngëtarja dhe reperi bashkëpunuan në fillim të këtij viti për një fushatë promovuese për linjën e “Fenty Skin” të Rihanna-s. Pas projektit në një intervistë të përbashkët A$AP Rocky u shpreh se pjesa më e vështirë e bashkëpunimit ishte se ai nuk mund të fokusohej dhe të qëndronte serioz para këngëtares./Opinion.al

Pas