InstaBIZ

Foto/Personi i preferuar i Dua Lipës është motra e saj më e vogël


               Publikuar në : 10:45 - 14/05/19 |
xhu lia

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka treguar gjithnjë dashurinë, përkushtimin dhe lidhjen e ngushtë që ka me familjen e saj.

Përmes ditëlindjes së motrës së saj më të vogël, Rinës ajo ka shprehur dashurinë e madhe që ka mes dy tyre.

“Rina Pina! Sot je 18-vjeç, por do të mbetesh përgjithmonë vogëlushja ime. Gëzuar ditëlindjen ëngjëlli, mbretëresha dhe mikja ime më e mirë. Të të shihja ty të rritesh ishte një nga gjërat e preferuara të miat, e cila vjen direkt lindjes tënde dhe të Gjinit si gjërat e mia më të preferuara. Të dua deri në Infinit. Do të shtrydh 18 herë që ta besosh që është e vërtetë,”-përfundon Dua.

Krahas këtyre fjalëve të ndjera për të motrën, këngëtarja e njohur ka publikuar edhe një kolazh fotosh të tyre në momente të ndryshme të fëmijërisë së bashku./Opinion.al/

d1 d2 d3 d4 d5 d6 d7 d8
<
>

Pas