-Jetë dhe Stil

Foto/ Për kombinime plot shije, çizmet ngjyrë kremi zgjidhja perfekte!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:46 - 06/10/19 |
xhu lia

Ndonjëherë është e vështirë që  veshja të kombinohet gjithnjë me aksesorët që kemi, por duket se një zgjidhje efikase e propozuar këtë vjeshtë janë çizmet ngjyrë kremi.

Gjysmë çizmet të formave të ndryshme, por në ngjyrën e kremit i kemi parë kudo gjatë Javës së Modës në Londër dhe duken një propozim mjaft i mirë për këto ditë.

Mund t’i kombinoni me fustan, apo me xhinse, por padyshim ato do ju bëjnë të dukeni mjaft në trend dhe gjithashtu komodë.

Në fotot e mëposhtme ju propozojmë modelet e çizmeve në ngjyrë kremi./Opinion.al/

 

Pas