-Jetë dhe Stil

Foto/ Nuk ka dilema, ky është ‘trendi’ i thonjve për këtë vjeshtë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:12 - 09/10/19 |
xhu lia

Me ardhjen e stinës së vjeshtë duket se nuk duhet të jemi në trend vetëm me veshjet apo me aksesorët, por gjithashtu edhe  me thonjtë.

Një nga printet që duket se po pëlqehet më shumë nga të tjerët është ai i zhguallit të breshkës. Aktualisht ky lloj printi është mjaft në modë për aksesorë, por gjithashtu përdoret edhe në veshje.

Megjithatë duket se vëmendjen më të madhe e ka tërhequr pikërisht tek thonjtë.

Ndërthurja mes ngjyrave të kafes dhe të zezës e bën këtë dizajn shumë të preferuar. Përmes këtyre fotove ju sugjerojmë disa modele të thonjve me këtë print./Opinion.al/

Pas