Aktualitet

FOTO/ Nis vaksinimi i gazetarëve, Muhamet Veliu ndër të parët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:26 - 02/04/21 |
Opi Nion

Ka nisur vaksinimi i gazetarëve të terrenit dhe operatorëve kundër COVID-19 në sheshin “Skënderbej”.

Ndër të parët që kanë marrë vaksinën ka qenë gazetari Muhamet Veliu, i cili e ka bërë vaksinimin live gjatë raportimin në televizion.

Lajmi se gazetarët do të vaksinoheshin e ka bërë të ditur Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, teksa ka theksuar se nesër do të vaksinohen dhe efektivët e policisë./Opinion.al

Pas