Life Style

Foto/Nga Greg Rama te ambasadorët dhe artistët, spektatorët e filmit James Bond


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:41 - 09/10/21 |
Opi Nion

Mbrëmjen e së shtunës në Tiranë është shfaqur premiera e filmit të James Bond “S’ka kohë për të Vdekur”.

Ky film ka mbledhur bashkë personalitete dhe emra të njohur të fushave të ndryshme të artit të politikës por edhe ambasadorë.

Ndër të pranishmit spikasin kryetari i bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj, ambasadorja amerikane Yuri Kim, ambasadori britanik Alastair King-Smith, por edhe djali i madh i kryeministrit Edi Rama, Gregu.

Po ashtu në këtë shfaqje premiere shihen të shtrëngojnë duart edhe drejtuesit e drejtësisë dhe Policisë së Shtetit, Kryeprokyrori Olsian Çela, kreu i SPAK, Arben Kraja, ministri Bledi Çuçi dhe drejtori i ri i Policisë së Shtetit, Gledis Nano.

Më herët edhe ambasadori britanik, Alastair King-Smith, u shfaq i veshur me kostumin e zi dhe size të zeza nga automjeti i tij drejt premierës së filmit “No time to die”.

 

Pas