-Jetë dhe Stil

Foto/ Modelet e syzeve optike për t’u dukur më në ‘trend’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:04 - 12/06/19 |
xhu lia

Tek çdo aksesor apo veshje të gjithë përpiqen që të blejnë ato që janë më afër trendeve të kohës.

Diçka e tillë ndodh padyshim edhe me syzet optike.

Si çdo aksesor tjetër edhe ato vijnë me modele, ngjyra dhe forma të ndryshme në çdo sezon.

Në fotot e mëposhtme ju propozojmë disa ide nëse keni ndërmend të ndërroni modelin e syzeve optike që të përshtaten me kohën por edhe me shijet./Opinion.al/

s3 s6 s7 s8 s9 s10 s11 s12 s13 s15 s58 u 4 16 fg h s1 s2
<
>

Pas