InstaBIZ

Pas ndarjes nga Irina, Bradley Cooper fotografohet në lokal nate me shokët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:29 - 12/06/19 |
xhu lia

Kanë më pak se një javë që janë ndarë zyrtarisht dhe duket se Bradley Cooper dhe Irina Shyak janë duke vijuar me jetët e tyre.

Modelja e njohur ndodhet në Islandë ku po pushon me miqtë e saj dhe herë pas here publikon foto të ndryshme në rrjete sociale.

Ndërkohë Cooper u fotografua për herë të parë pas ndarjes në një lokal nate. Aktori dhe regjisori i njohur u pa teksa bisedonte me dy miq të tij jashtë Sunset Tower Hotel në West Hollywood.

Sipas mediave të huaja ata kanë qëndruar në këtë vend përreth 2 orë duke pirë.

Çifti është ndarë në mënyrë miqësore, për shkak të diskutimeve që kanë lidhur me kujdestarinë e vajzës së tyre 2 vjeçare Lea.

Mësohet se krisja mes tyre ka nisur që në kohën kur Cooper po xhironte filmin e tij “A Star is born”./Opinion.al/

b1 b2 b3 b4 u
<
>

 

Pas