Aktualitet

FOTO/ Meta dhe Rama i japin bërrylin njëri-tjetrit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:27 - 09/06/20 |
Al Do

Sot zhvillohet në Pallatit të Kongreseve mbledhja e zgjeruar e Këshillit Kombëtar të Integrimit Europian.

Të pranishëm në tryezë javën edhe Presidenti Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama.

Një foto para takimit tregon ata duke u përshëndetur me njëri tjetrin sipas mënyrës “Covid”, duke takuar bërrylat. Në sfond duket edhe kryeparlamentari Gramoz Ruçi, i cili duket i qeshur nga takimi i dy krerëve të shtetit të cilët prej muajsh kanë patur një luftë të ashpër politike. /Opinion.al

Pas