InstaBIZ

Foto/ Me siguri këtë fakt për Arbana Osmanin nuk e dinit!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:33 - 19/10/18 |
b.f

Moderatorja e Top Channel Arbana Osmani ka publikuar në rrjete sociale një video mjaft gazmore.

Ajo shfaqet duke i dhënë një biçiklete për të vegjël dhe krahas fotos ka shkruar: Hera ime e parë në biçikletë,”-përfundon Osmani.

Ky fakt për moderatoren nuk dihej më parë, ndërkohë pritet që në këtë sezon ta shohim në ekran.

Pas