Aktualitet

Foto/Makina përplas vajzën në Tiranë dhe largohet nga vendi i ngjarjesBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:09 - 01/02/22 |
Opi Nion

Një tjetër aksident është regjistruar ditën e sotme. Mësohet se një makinë ka përplasur një vajzë në kryeqytet.

Makina ka plagosur vajzën në momentin që ajo po kalonte rrugën.

Ngjarja ka ndodhur në unazë, pranë Piramidës. Fotot janë shkrepur nga LSA, ndërsa pas përplasjes, shoferi është larguar, pa i dhënë ndihmën e parë vajzës./Opinion.al

Pas