Kronikë

FOTO/Makina përplas të renë te vizat e bardha,shoferi i jep ndihmën e parë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:59 - 30/04/21 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në rrugën “Muhamet Gjollesha”, pranë shkollës “Sabaudin Gabrani”.

Bëhet me dije se një auomjet ka përplasur një vajzë të re, teksa sipas raportimeve mësohet se e aksidentuara është në gjendje të rëndë për jetën.

Njoftohet se drejtuesi i mjetit nuk është larguar nga vendngjarja, por ka qëndruar për t’i dhënë ndihmë të plagosurës, ku dhe është shoqëruar nga policia.

Pritet që policia dhe grupi hetimor të japin njoftimin e plot për ngjarjen dhe të zbardhin shkaqet e aksidentit./Opinion.al

Pas