-Jetë dhe Stil

Foto/ Kujtuan se ra një ‘engjëll’ nga qielli por ishteBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:25 - 02/05/16 |
b.f

Banorët e një fshati të largët në Indonezi, u emocionuan jashtë mase kur në bregun e detit ata gjetën një trup të ngjashëm me atë të njeriut, të cilën e quajtën “engjëll”.

Trupi u gjet më 19 prill nga një peshkatar i cili, pretendon se e ka dëgjuar të bjerë nga qielli, raporton lajmi.net. 

“Ky fëmijë engjëll, u gjet i shtrirë përmbys dhe i veshur me një copë të bardhë”, ka thënë peshkatari, i cili e ka marrë atë me vete në shtëpi. Banorët e fshatit ishin kujdesur për të duket e veshur dhe e ndërruar përditë.

Por kur historia e këtij engjëlli filloi të shpërndahej përtej fshatit, përdoruesit e rrjeteve sociale u treguan fshatarëve se “engjëlli”, nuk ishte gjë tjetër veçse një kukull seksi.

NjRmyr0LpJiWiZ

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas