InstaBIZ

Foto/ Kris Jenner me bikini në vitin 1980 duket mahnitëse


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:46 - 09/10/19 |
xhu lia

Personazhi i njohur televiziv Kim Kardashian publikon shpesh në rrjete sociale foto të vjetra ndër vite të familjes së saj, por edhe të vetes.

Këtë herë ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një foto të vjetër në të cilën shfaqet nëna e saj Kris Jenner. Foto daton në vitin 1980 kur Kris në më pak se një vit më parë kishte sjellë në jetë djalin e saj.

Ajo dukej seksi dhe në formë të mirë fizike e veshur me bikini. Edhe në ditët e sotme Kris Jenner përpiqet që të jetë gjithnjë në formë dhe kuron deri në detaje pamjen e sj./Opinion.al/

Pas