InstaBIZ

Foto/ Justin Timberlake gjeste komprometuese me kolegen në lokal


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:40 - 24/11/19 |
xhu lia

Ai është një ndër këngëtarët më të njohur dhe më të dashur dhe prej 7 vitesh është i lidhur në martesë me aktoren Jessica Biel.

Por duket se këngëtari Justin Timberlake është fotografuar mbrëmjen e kaluar me aktoren Alisha Wainwright  në disa momente që mediat e huaja i kanë cilësuar si komprometuese.

Dyshja është fotografuar në një bar në New Orleans ndërkohë që po xhirojnë filmin e tyre më të fundit ku luajnë rolin e një çifti të dashuruarish.

Ata ishin të shoqëruar nga pjesëtarë të tjerë të kastit, por ajo që ka bërë përshtypje është se aktorja i ka vendosur dorën sipër gjurit këngëtarit.

Më pas ai i ka shtrënguar dorën poshtë tavolinës, duke lënë të kuptohet se mes tyre ka diçka më tepër se shoqëri apo marrëdhënie pune.

Gjithashtu detaji tjetër që nuk u ka shpëtuar mediave është se këngëtari nuk e kishte unazën e martesës. Së bashku me aktoren Jessica Biel, Timberlake ka edhe një djalë 4 vjeçar./Opinion.al/

 

 

Pas