InstaBIZ

Foto/ Ish-ylli i Juventus vjen në Tiranë, “kapet” në shoqërinë e prezantueses së njohur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:51 - 21/04/17 |
root

Ish-sulmuesi francez i Juventusit ditën e djeshme ka mbërritur në Tiranë si pjesë organizimi për Champions League. Pas eventit që u zhvilluar në Plaza Hotel, David Trezeguet është parë duke festuar në një prej lokaleve të natës më të njohur në kryeqytet. Gjatë mbrëmjes ai ka qenë i shoqëruar nga prezantuesja e njohur Einxhel Shkira.

Ajo ka publikuar disa foto dhe video nga mbrëmja ku shihet shumë afër me ish-futbollistin.

“Nuk është siç duket”- ka shkruar ajo në njërin prej postimeve në Instagram.

einxhel3einxhel2

einxhel1einxhel4

Pas