Galeri

Foto-galeri/Bukuritë e natyrës që të lënë pa fjalë, kur “Photoshop” është i panevojshëm


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:36 - 06/07/17 |
b.f

Natyra ndonjëherë të dhuron bukuri aq befasuese sa është e vështirë ta besosh që janë reale. Të tilla janë fotot në galerinë e mëposhtme, ku pamjet e natyrës në vende të ndryshme të botës do t’ju lënë pa fjalë. Një ndërthurje magjike ngjyrash dhe peizazhesh të cilat do i kishte vështirë t’i pikturonte edhe piktori më i talentuar. Për më tepër shihni galerinë:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”180″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Pas