Galeri

Foto-galeri/ Ja si u veshën gratë politikane në ceremoninë presidenciale


               Publikuar në : 12:13 - 25/07/17 |
b.f

Në ceremoninë e betimit të Ilir Metës, si President i Republikës së Shqipërisë, mediat pasqyruan çdo detaj, duke filluar që nga të pranishmit e deri tek ata që munguan në ketë seance. Por momentet dhe detajet më pikante që mund t’i keni humbur nga ceremonia mund ti shikoni në fotot më poshtë (nga Agim Rama), si dhe veshjen ‘shik’ të të pranishmëve:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”185″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ slug=”g” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Pas