Aktualitet

Foto-galeri/ Betoni tek Parku mori formë!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:55 - 06/04/16 |
b.f

TIRANE- Tani fjalët ua kanë lënë vendin veprave. Këndi i lojërave tek Parku i Liqenit po ngrihet dhe betoni është një fakt.

Siç shihet në këto foto të postuara në faqen e “protestuesi” po punohet me ritme të shpejta dhe pa asnjë shqetësim. Betoni është ngritur në një lartësi të konsiderueshme. Aty qendrojnë prej 22 ditës disa të rinjtë që kundërshtojnë këtë projekt, por zëri i tyre sigurisht që nuk është dëgjuar….

12376623_1583125855312754_2121283590341459713_n (1)12321332_1583125845312755_4434760026571307483_n (1)12961620_1583125865312753_8185455672838171661_n12938245_1583125898646083_7981372774299343362_n12376623_1583125855312754_2121283590341459713_n12321332_1583125845312755_4434760026571307483_n

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Nuk e kuptoj pse duhej patjeter nga z.veliaj nje park lojrash ne mes te parkut!Perse u hodhen leket e paksapaguasve ne kete menyre???As nuk pyet per nje njeri!Ti vije turp ti vij qe dhe ate pak bar qe ishte e betonoji!! I Uroj hajduteve te djathte dhe te majte qe leket qe kane vjedhur ti “HANE” neper spitale!pune hajdutesh!!

Pas