-Jetë dhe Stil

Foto/ Fundet poshtë gjurit të preferuarit për këtë sezon


               Publikuar në : 13:07 - 15/11/19 |
xhu lia

Një nga veshjet që duket se janë kthyer në të preferuarat e shumë vajzave duket se janë pikërisht fundet poshtë gjurit.

Gjatë këtij sezoni padyshim që ato janë kthyer në të preferuarat për vajzat, pasi janë edhe mjaft komodë.

Këto lloj fundesh mund të vishen në çdo rast, por gjithnjë nëse bëhen kombinimet e duhura.

Në fotot e mëposhtme ju tregojmë disa kombinimet për të veshur fundet poshtë gjurit./Opinion.al/

Pas