InstaBIZ

Foto/ Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të “People Choise Awards”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:21 - 11/11/19 |
xhu lia

Mbrëmjen që lamë pas u zhvillua ndarja e çmimeve “People Choise Aëards”. Ashtu si në çdo event, personazhet e njohur i kanë kushtuar rëndësi pamjes së jashtme.

Në tapetin e kuq të këtij eventi kanë parakaluar emra të njohur duke u shfaqur më elegantë se kurrë.

Në këto foto shohim motrat Kardashian, aktoren Jennifer Aniston, këngëtaret Pink dhe Gëen Stefani e shumë emra të tjerë duke shkëlqyer në tapetin e kuq./Opinion.al/

Pas