Aktualitet

Foto/ Çfarë nuk pamë dje në Parlament: Ruçi e ndez nga paketa e Doshit…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:44 - 06/05/16 |
b.f

Disa foto pikante na vijnë nga seanca plenare e ditës së djeshme. Ato çka nuk u panë live nga regjia e TVSH i sjell përmes aparatit fotografik LSA.

Ja ku shohim Tom Doshin i cili duket se nuk është më kaq i vetmuar në Parlament. Eshtë ky momenti kur i ofron kreut të grupit Ruçi, i cili pranon ta ndezin bashkë…

ruci doshi

Në një moment tjetër shohim ministren Kumbaro teksa shkon kreu i Kuvendit. Nuk dimë në fakt çfarë kanë biseduar, por duket nga xhestet se përgjigja e Metës është : Me qetësi dhe dashuri….!

me qetesi e dashuri

Ja dhe momenti kur flet Berisha në Kuvend, se si reagon Rama. Kjo s’është pamje e re, por gjithsesi mbetet interesant reagimi i Kryeministrit.

berisha rama

Dhe në fund ministri i ri i Financave që e mbytën dosjet. Shumë punë për Ahmetajn….

ahmetaj

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas