InstaBIZ

Era Istrefi e vjedhin edhe spanjollëtBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:01 - 06/05/16 |
root

Këtë herë ‘Bonbon’ e Era Istrefit këndohet nga artistja me emrin Danelly Hoyer. Ajo e sjell këngën me tekst ndryshe dhe në anglisht.Era ka treguar se po punon në versionin në gjuhën angleze të superhitit të saj dhe do ta publikojë shumë shpejtë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas