InstaBIZ

Foto/ Brenda 25-vjetorit special të Alba Hoxhës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:58 - 14/06/20 |
el ida

Balerina e njohur, njëherësh “vajza e motit”, Alba Hoxha ka festuar 25-vjetorin e saj në një festë speciale në Drymades Inn, shoqëruar nga miqtë e saj më të ngushtë.

Me një kod veshje, ku mbizotëronte e bardha dhe me një ambjent fantastik buzë detit, Alba ka shijuar ditën e lindjes në mënyrën më të vecantë të mundshme.

Në mesin e të ftuarve dallohet aktorja e “Klanifornias”, Eliona Pitarka si dhe balerinat e njohura Isida Mollaymeri dhe Ensa Llaci.

Nisur edhe nga imazhet që ka publikuar balerina në Instagram, duket se gjithçka ka qenë e organizuar deri në detaje dhe të ftuarit kanë festuar deri në orët e para të mëngjesit./Opinion.al

1 2 3 4 5 6 7
<
>

 

Pas