-U tha në Opinion

Foto/ Berisha takohet me Grida Dumën në Tv KlanBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:01 - 13/10/22 |
Opi Nion

Kryetari i PD, Sali Berisha është takuar rastësisht në televizionin “Tv Klan” me deputeten demokrate Grida Duma.

Deputetja ishte e ftuar në “Klan News” ku foli lidhur me situatën e brendshme të PD, për bashkimin e saj si dhe për mënyrën se si partia më e madhe opozitare mund të dalë fituese në zgjedhjet lokale.

Ndërkohë, kryedemokrati Berisha ishte i ftuar në emisionin “Opinion” dhe në kohën që është drejtuar në hyrej e “Tv Klan” është takuar me deputeten Duma e cila po dilet nga televizioni.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TV KLAN (@rtvklan)

Mund të jetë një imazh i 5 persona dhe njerëz në këmbë

Pas