Aktualitet

FOTO/ Aksident në Vlorë, makina përfundon në kanal


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:56 - 15/01/21 |
Semiljana Azizi

Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në fshatin Gjormë të Vlorës.

Bëhet me dije se mjeti tip “Ford” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal. I plagosur ka mbetur drejtuesi i automjetit, i cili raportohet që është jashtë rrezikut për jetën. Nga përplasja automjeti ka pësuar dëmtime të mëdha.

Kujtojmë që në këtë aks rrugor vijojnë ende punimet  për projektin e rrugës së lumit të Vlorës./Opinion.al

Pas