-Jetë dhe Stil

Foto/ Aksesori më i pëlqyer i këtij sezoni…kapelja


               Publikuar në : 18:21 - 07/06/19 |
xhu lia

Një nga aksesorët më të pëlqyer për verën që gjithashtu është edhe mjaft i dobishëm është kapelja. Këto aksesorë që sigurojnë edhe mbrojtjen nga dielli këtë sezon na shfaqen me forma dhe materiale nga më të ndryshmet.

Kapelet e pranverë-verës2019  janë të krijuara nga materiale më të lehta dhe një koleksion më të gjallë të ngjyrave, modeleve dhe dizajneve.

Përmes fotove të publikuara më poshtë ju sugjerojmë disa modele kapelesh të cilat janë në trend këtë sezon veror./Opinion.al/

2 4 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 56 88 d1 d3 d5 d120
<
>

Pas