Aktualitet

Fluks i lartë mjetesh, bllokohet autostrada Tiranë-Elbasan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:42 - 31/12/21 |
Opi Nion

Fluks i lartë mjetesh është raportuar gjatë ditës së sotme në aksin rrugor Tiranë –Elbasan. Sikurse bëhet me dijë ngarkesa ka nisur që në orët e para të mëngjesit, është shtuar gjatë mesditës dhe vijon të jenë ende prezente edhe në këto orë të pasdites./Opinion.al

 

 

Pas