Aktualitet

Fitim Zekthi caktohet koordinator për Komunikimin Social dhe Politik në PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:21 - 08/03/21 |
Opi Nion

Partia Demokratike në të njëjtën kohë që po përpilon listae kandidatëve në zgjedhjet e 25 prillit  po cakton edhe koordinatorët që do të ndjekin procesin e zgjedhjeve apo edhe zhvillimet në PD.

Ndërkohë bëhet me dije se PD ka caktuar Fitim Zekthi koordinator kombëtar për komunikimin social dhe politik.

Pak më herët Xhemal Gjunkshi u vendosu koordinator për sigurinë dhe Enno Bozdo si koordinator kombëtar për energjinë./Opinion.al

Pas