Aktualitet

“Filmoni ata që s’kanë bukë”,Kryemadhi:Ka nevojë të relaksohet ambasadorja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:31 - 10/03/21 |
Opi Nion

Ambasadorja amerikane Yuri Kim po zhvillon ditën e sotme disa takime me drejtues qarku dhe kandidatë për deputetë nga partitë në Elbasan.

Teksa në filim ka takuar Taulant Ballën e Gazmend Bardhin, Kim tashmë është në takimim me kryesuesen e listës së LSI për Elbasanin, Monika Kryemadhi.
Teksa është filmuar duke hyrë në ambientin ku dhe do të zhvillohet takimi Kryemadhi është shprehur se ka ardhur për kafe, e jo për punë. Kryemadhi shton gjithashtu se “ambasadorja ka ardhur të relaksohet.”

Biseda e shkurtër:

Monika Kryemadhi: “Gjithë kjo pritje madhështore! Mirë do ishte të filmoje njerëzit që s’kanë bukë të hanë sesa ne që hyjmë e pimë kafe.”

Gazetari: Nuk është kafe është takim.

Monika Kryemadhi: “Po të isha për takim e bëja në Tiranë në zyrë.”

Gazetari: Pse pikërisht Elbasani?

Monika Kryemadhi: “Po ka nevojë të relaksohet ambasadorja… mos kini merak.” /Opinion.al

Pas