Kronikë

Fier/Dëmtohet në vendin e punës, ndërron jetë 60-vjeçariBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:02 - 20/11/22 |
Opi Nion

Një 60-vjeçar ka ndërruar jetë pasi është dëmtuar me një mjet tip “Pirun” në ambientet e punës. Ngjarja ka ndodhur në Fier, ndërsa viktima është shtetasi me inicialet F. H.

Njoftimi i policisë

Fier / Informacion paraprak

Rreth orës 13:45, shtetasi F. H., 60 vjeç, banues në Fier, në afërsi të kthesës së Patosit, në ambientet e punës së tij (pikë grumbullimi për skrap), është dëmtuar me mjet tip “Pirun” në kokë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

 

Pas