Kronikë

Fier/ Bie në kanal me zetor, humb jetën 43-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:45 - 19/05/22 |
Opi Nion

Një 43-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e kësaj të enjte në fshatin Boçovë të Fierit.

Viktima Eudart Metushi teksa ishte duke punuar me zetor në tokat e fshatit ka humbur kontrollin dhe ka rënë në kanal, duke e zënë mjeti i punës poshtë, gjë e cila i shkaktoi vdekjen.

Policia ndërkohë ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Pas