InstaBIZ

Festojnë përvjetorin e lidhjes, ja sa vite kanë bashkë Elgiti dhe Klea


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:36 - 10/10/18 |
b.f

Elgit Doda dhe Klea Huta janë një nga çiftet më të njohura dhe më të dashur të publikut shqiptar, të cilët vetëm pak kohë më parë e bënë publike lidhjen e tyre.

Sot Elgiti ka publikuar një foto shumë të bukur në krah të Kleas, ku përbri saj ka shkruar numrin “2”. Shumë fansa kanë kuptuar se ky numër përkon me përvjetorin e tyre dhe çifti sot bënë 2 vite që janë lidhur.

 

 

View this post on Instagram

 

2

A post shared by G I T I ® (@elgitdoda) on

Pas