Rajoni

Festat e fundvitit, vijon kthimi i emigrantëve në atdheBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:30 - 27/12/22 |
Opi Nion

Vijon kthimi i emigrantëve në atdhe për festat e fundvitit.

Sipas raportimeve, ditën e djeshme në vendin tonë janë futur 4056 emigrantë nga pika kufitare e Kapshticës dhe kanë dalë 2848.

Ndërkohë nga pika kufitare e Qafë Thanës kanë hyrë 2575 dhe kanë dalë 1774 shtetas.

Emigrantët po kthehen për t’i kaluar festat në atdhe me familjarët e tyre.

 

Pas